fbpx

e-Kniha – 1.

Nejsi sám, tak zase vstaň. Co ti brání?

Skutečně nejste první, ani poslední, kdo si líže nějaké rány života. Poznejte, jak si je dokola neotevírat. Síla osobnosti není v masochismu, ale ve správné volbě na životní křižovatce, když jen opakujete svůj problém.

Je pravda, že vrátit si zpět schopnosti vyžaduje vrátit se ke kroku, který byl někde vynechán / přeskočen. S touhou vrátit si svou vysokou cenu, s jakou vás kdysi vnímali, máte k úspěchu blíž.

Je na každém, čemu dá souhlas a jakým vlivům přednost. Jestli opravdu touží využít svůj potenciál, který je teď někde hluboko v nitru zavalen těžkostmi života, tato e-kniha ukáže, kde je odrazové pevné dno pro opětovné stoupání vzhůru. Tam, kde je vidět nová cesta i způsob, jak po ní jít.

Dejte svým schopnostem větší sílu a vliv.

V obsahu je uveden můj životní příběh a cesta za svým odhodláním. Může to být motivační příklad také pro vás, že i vy můžete dokázat velké věci. Život má být dobrodružným posláním pro každého. Dopřejte si také tu možnost žít tak, jak si naplánujete vy sami podle vlastní touhy.

Cítíte touhu po novém odrazu, protože:

už vás nebaví se jen plácat v nesnázích života. A také proto, že i tak vnímáte v sobě větší osobnost, než jakou ve vás vidí jiní a podle toho vás i měří.

Jakou má e-kniha cenu?

Můžete jí mít už za pouhých 199,- Kč nebo 8,- €. Stačí správně vyplnit objednávkový formulář dole a na vámi uvedený e-mail bude odeslána po úspěšné platbě.

Kupte si e-knihu a najděte odvahu i sílu dosahovat.

Vyplňte objednávkový formulář
Kontaktní údaje
Fakturační údaje
Zvolená položka
199
Nejsi sám, tak zase vstaň.
Způsob platby
Součet
0
Kliknutím na tlačítko níže souhlasíte s obchodními podmínkami.

Bankovní spojení – platební příkaz (složenka)

FIOBANKA: 2601210758/2010

Zahraniční platba
IBAN: CZ4420100000002601210758
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Variabilní symbol najdete v e-mailu.

Adresa
Bohuslav Kubeš
Plzeňská 600/55
České Budějovice
37004