Ovládněte svůj osud

s e-bookem 2 – PRO

Bojíte se víc peněz, nebo spíš o peníze? Na otázku, proč musíte pracovat, jistě znáte svou odpověď.

Jisté je, že vám nechali pouze možnost pracovat. Mzda není výdělkem v pravém slova smyslu.

Jestli se ve vás něco sevřelo (už zase), asi se s tím nechcete vyrovnat a toužíte svou důstojnost vrátit si zpět. To ale záleží jenom na vás, co sami sobě dovolíte.


PRAVDA O VYDĚLÁVÁNÍ

Ve skutečnosti pracujete hlavně a především na cizím výdělku, ač máte jedno, nebo i více zaměstnání najednou. Pohledy nadřízených vám berou osobní hodnotu. Poznejte, co představuje mzda a objevte možnost překonat trvalou práci pro „šlechtu“ dosahováním vlastních cílů.

Cítíte se být vzdělaní?

Možná se vám zdá, že je to divná otázka. Dá se říct, že všichni řeknou automaticky, „Ano, mám dosažené vzdělání, jsem tedy vzdělaný/á.” Jenže, jsou to ty správné vědomosti a jejich využití, vzhledem k celoživotnímu výsledku snažení? Cítíte se být šťastní a dobře odměnění za svou každodenní činnost a úsilí? Pokud vám něco schází ke štěstí a finanční volnosti, existuje něco, k čemu nemáte přístup. Až do teď.

Hranice velikosti světa

Nechcete se celý život držet jen příkazů pod stálou kontrolou a práce, kterou ochotně nechají vám? Zjistěte, co odděluje schopnosti lidí na ty, co:

 • musí snášet omezování a hodně věcí si musí odpírat
 • mají vše dostupné bez limitů a obav, jestli vyjdou

Naučte se vítězit! Každá cesta na vrchol začíná v údolí. Udělejte první krok a dokažte, že na vzhlíženém vrcholu září slunce a třpytí se hvězdy také pro vás.

Uvědomění

 • Není náhoda, že školní známkový tvar „Dostatečná” je téměř nedostatečnou pro život.
 • Bohatí jsme byli hned po narození, ale pak nám začali ubírat na ceně.
 • Vzdělání – pracující. Jak vám to zní? Dejte vzdělání pravý smysl.
 • Jen díky TRUMFU jiných ctíte cizí pravidla. Objevte vlastní trumf.

Klíč k odemčení šťastného života

Zamysleli jste se někdy nad tím, jestli mají peníze vlastní cit? Proč vám zbude na přežití a protékají mezi prsty na cizí hromadu? Je čas přehodnotit, upravit, opustit i přijmout některé zvyklosti.

Jmenuji se Bohuslav Kubeš

Když se zamyslím nad tím, kde jsem byl před několika lety a kam jsem schopen dojít dnes, tak vidím dva rozdílné světy.

Čím jste hlouběji, tím tvoříte víc cizí úspěch. Až vám jednou dojde, jako mě, že na dně nemáte kam utéct, musíte začít šplhat nahoru, kde je možnost rozhlédnout se kolem. Vím, o čem je řeč. Viz: Můj příběh.

Tím nejdůležitějším, co potřebuje každý, kdo se ocitne v pasti, je najít záchranné lano pro vzestup, pro obnovení důstojnosti, pro nové zažehnutí síly osobnosti a osobního růstu. I králové měli tajné dveře, kterými dokazovali svou mimořádnost. Použijte svůj osobní klíč ke dveřím s pokladem.

Proč je základní vzorec vzdělání tak důležitý?

Dovedete si představit, jak vypadal diamant, než se vybrousil, jakou měl cenu před opracováním a jakou asi získal teď svým vzhledem? Zamyslete se, jak cenným diamantem jste v očích těch, kdo vás zavalí prací a když vám mají dát mzdu.

Z obsahu e-booku

 • Poznáte, jaké další slovo schovávají za vzdělání
 • Výstraha, která pomohla vzniku vzorce vzdělání
 • Tvar vzorce vzdělání s proměnnými veličinami
 • Definice vydělávání peněz
 • Síla osobnosti

Doplnění

V obsahu e-booku čeká na vás malé veršované uvolnění, ovšem s hlubokým zamyšlením, které dokáže zapnout vaší představivost k identifikaci překážek. Samotné přečtení obsahu vás nikam neposune. Aktivní zapojení však nastartuje vaší mysl a pak můžete spatřit první cíl, který otevírá cestu k dalším novým cílům.

Shrnutí
 • dostávat práci ještě nemusí znamenat dobré vzdělání
 • když máte představivost, vidíte detailněji svůj plán a cestu k cíli
 • vzorec sám představuje klíč pro zámek k osobní hodnotě ve svém nitru
 • když chcete znát i druhou stranu místa, kde jste teď, uvědomte si tu současnou
 • o jaký výsledek vám jde, do takové třídní vrstvy se můžete dostat
 • můžete jen posílat drobné po proudu řeky peněz nebo čerpat z jejího koryta
 • je to stejné, jako v šachu. Využijte tato pravidla

Za kolik si e-book koupíte?

Hodnota obsahu e-booku by mohla být i 1200,-Kč. Ale vím, že je třeba, aby se dostal do rukou, co nejvíce lidem, kteří balancují na hraně dluhové propasti. Proto snižuji trvale jeho cenu na pevných 357,-Kč nebo 14,-€.

Znalosti, které získáte jsou k nezaplacení. Tohle know-how využívají všichni ti, kdo po vás chtějí platební příkaz k úhradě za poskytnutí jejich služeb a nebo práci, abyste měli pocit statutu žádaného. Neživte odevzdanost. Svoboda, bezpečí a pevné zázemí mají svá pravidla i cenu. Vy to můžete utvrdit/znásobit také.

Co o tom napsali jiní?

Skvělý návod, jak se nenechat unášet všedním systémem. Každý může zapracovat na svém vědomí. Co jiní nemají, můžete mít vy. Někdy stačí tak málo k velkému činu. E-book je krásně zpracovaný na to, aby se nejen jednotlivec, ale i celá společnost jako celek mohla posunout o krok dál. Zapojte svou mysl. Tu jedinou máme každý celou pro sebe a v ní je ukrytá obrovská vnitřní síla. Díky za tento E-book. Vřele doporučuji každému. – Petr Jakeš

Skvěle a zase skvěle. Tenhle E-book mi dal hodně a troufám si říct, že mi ukázal cestu k revolučnímu způsobu, jak se dokázat zvednout a dosáhnout již dávno zakonzervovaných cílů. Cítím velký potenciál i výzvu a živě si představuji budoucnost v další takové práci. Moc děkuji za možnost chytit život do svých rukou. – Jirka P.

Osobní výzva

Naučte se to nekonečné opakování cizích pravidel nahradit vlastními, nastaveným vytvářet úspěch pro vás. Nic neztratíte, když se poučíte z chyb. Ale můžete ztratit všechno, když vás cizí pravidla svedou odevzdat víc.

BONUSY:

PDF: Jak zaměstnat internet – 179,- Kč ZDARMA

Pracovní listy – Jak najít své zaměření

+ veršovaná zpracování a motivační videa