Prodejní materiál: e-book 2

  … ZVV na dosah

Bojíte se víc peněz, nebo spíš o peníze? Na otázku, proč musíte pracovat, jistě znáte svou odpověď.

Jisté je, že vám nechali pouze možnost pracovat. Odměnu, o které se domníváte, že je výdělek je jejich. Mzda není výdělkem v pravém slova smyslu.

Jestli se ve vás něco sevřelo (už zase), asi se s tím nechcete vyrovnat a toužíte svou důstojnost vrátit zpět. To ale záleží jenom na vás, co si připravíte.


PRAVDA O VYDĚLÁVÁNÍ

Před sebou máte informace, které vám záměrně nikdy neřekli. Proč? Protože ve skutečnosti pracujete hlavně a především na cizím výdělku, ač máte jedno, nebo i více zaměstnání najednou. Obsah e-booku je klíčem k nastavení a vytváření osobní prosperity. Základní Vzorec Vzdělání je pomůcka k uvědomění si obou stran pohledu a je součástí obsahu e-booku. Proměňte stálou práci pro „šlechtu“ na dosahování vlastních cílů.

Cítíte se být vzdělaní?

Možná se vám zdá, že je to divná otázka. Dá se říct, že všichni řeknou automaticky, „Ano, mám dosažené vzdělání, jsem tedy vzdělaný/á.” Jenže, jsou to ty správné vědomosti a jejich využití, vzhledem k celoživotnímu výsledku snažení? Cítíte se být šťastní a dobře odměnění za svou každodenní činnost a úsilí? Pokud vám něco schází ke štěstí a finanční volnosti, existuje něco, o čem si můžete nechat jen zdát. Až to teď.

Hranice velikosti světa

Nechcete se celý život držet jen při zdi a dělat, že práce je všechno, co smíte mít? Toužíte vědět, co je za tou pevnou zdí, která odděluje schopnosti lidí na ty, co:

 1. musí snášet omezení a hodně věcí si odepřít
 2. mohou si vše dopřávat bez limitů a strachu o množství peněz

Naučte se vítězit! Každá cesta na vrchol začíná v údolí. Udělejte první krok a dokažte, že na vzhlíženém vrcholu září slunce a třpytí se hvězdy také pro vás.

Uvědomění

 • Není náhoda, že nějaké prolezení školou je většinou oznámkováno čtyřkou, která má slovní tvar „Dostatečná”. Ano, ono to dostačuje, abychom splnili nějaká kritéria a požadavky na nás.
 • Bohatí jsme byli hned po narození. Byli jsme středem dění a každý nás bral za důležitou osobu v rodině i okolí. Uchovejte si svou důležitost i nadále.
 • Vzdělání – „pracující”. Jak vám to zní? Sami si uvědomte, za co vás mají nadřízení. Jestli už nechcete mít jen schvalovanou dobu uvolnění na rekreaci a odpočinek, přehodnoťte význam svobody.
 • Máte před sebou návod, jak nemuset prožít největší část života jen za zdmi (plotem) vymezeného prostoru v pracovním oděvu. Ale možnost mít svůj velký TRUMF navíc, kterým změníte pravidla a zákonitosti, kterým se teď musíte jenom podřizovat.

Klíč k odemčení šťastného života

Zamysleli jste se někdy nad tím, jestli mají peníze vlastní cit? Proč nevydrží, kde se nic neděje a jdou tam, kde je zábava, kde se točí, jako na pouťové atrakci? Když jsou jen odevzdávané, zadržované nebo nenáviděné, ukážou se vám na chvíli a brzy protečou mezi prsty. Jestli chcete změnu, je čas něco přehodnotit, upravit, opustit i přijmout.

Jmenuji se Bohuslav Kubeš

Když se zamyslím nad tím, kdo jsem byl před šesti lety a kam jsem schopen dojít dnes, tak vnímám nepopsatelný rozdíl.

Čím jste hlouběji, tím tvoříte větší úspěch cizí. Až vám jednou dojde, jako mě, že na dně nemáte kam utéct, musíte začít šplhat nahoru, kde je víc možností a nemuset chodit jen po okraji propasti. To jsem taky prožil a vím, o čem je řeč. Viz: Můj příběh

Tím nejdůležitějším, co potřebuje každý, kdo se ocitne v pasti, je najít únikovou cestu pro vzestup, pro obnovení důstojnosti, pro vzkříšení své síly osobnosti a osobního růstu. I králové měli tajné chodby a klíče, kterými dokazovali svou mimořádnost. Vy se dozvíte, jaký tajný klíč a chodbu k pokladu používají ti skutečně bohatí a co přestává fungovat ve vaší každodenní snaze uživit se.

Proč je základní vzorec vzdělání tak důležitý?

Dovedete si představit, jak vypadal diamant, než se začal brousit, jakou měl cenu před opracováním a jakou asi má teď? Zamyslete se, pro koho jste vy tím dokonale vybroušeným diamantem a jakou představujete cenu pro něj a jakou cenou jste hodnoceni vy sami. Jak cenným diamantem jste, když vám určují, co máte dělat a když je čas vyplatit vám mzdu?

Z obsahu e-booku

 • Poznáte rozdíl mezi vzděláním a kvalifikací
 • Výstraha, která pomohla vzniku vzorce vzdělání
 • Tvar vzorce vzdělání s proměnnými veličinami
 • Definice vydělávání peněz
 • Síla osobnosti
E-book 2 - PRO

Doplnění

V obsahu e-booku čeká na vás malé veršované uvolnění, ovšem s hlubokým zamyšlením, které dokáže zapnout vaší představivost, kde je stanovený cíl cesty k osobnímu vítězství nad současnými překážkami. Jedno přečtení obsahu vás nikam neposune. Aktivní zapojení však nastartuje vaší mysl a pak můžete spatřit první cíl, který otevírá cestu k dalším novým cílům.

Shrnutí
 • dosáhnout nějaké kvalifikace ještě nemusí znamenat dobré vzdělání
 • když máte představivost, vidíte detailněji svůj plán a cestu za úspěchem
 • vzorec sám představuje klíč, vy máte uzamčený zámek k pokladu ve svém nitru
 • když chcete znát odvrácenou stranu místa, kde jste teď, poznáte i nové funkce peněz
 • o jaký výsledek vám jde, do takové třídní vrstvy se můžete vypracovat
 • můžete jen posílat drobné po proudu řeky peněz nebo čerpat ze síly jejího proudu
 • je to stejné, jako v šachu. Na druhé straně se mění pravidla. Jaká bude vaše strategie?

Za kolik si e-book koupíte?

Hodnota obsahu e-booku by mohla být i 1200,-Kč. Ale vím, že je třeba, aby se dostal do rukou, co nejvíce lidem, kteří balancují na hraně dluhové propasti. Proto snižuji trvale jeho cenu na pevných 357,-Kč nebo 14,-€.

Znalosti, které získáte jsou k nezaplacení. Tohle know-how využívají všichni ti, kdo po vás chtějí platební příkaz k úhradě za poskytnutí jejich služeb a nebo práci, abyste měli pocit statutu žádaného. Naučte se neodevzdávat, ale použijte vše dostupné k vaší sebe-záchraně/záchově. Svoboda, bezpečí a pevné zázemí mají svá pravidla i cenu. Vaší cenu, kterou můžete utvrdit/znásobit.

Co o tom napsali jiní?

Skvělý návod, jak se nenechat unášet všedním systémem. Každý může zapracovat na svém vědomí. Co jiní nemají, můžete mít vy. Někdy stačí tak málo k velkému činu. E-book je krásně zpracovaný na to, aby se nejen jednotlivec, ale i celá společnost jako celek mohla posunout o krok dál. Zapojte svou mysl. Tu jedinou máme každý celou pro sebe a v ní je ukrytá obrovská vnitřní síla. Díky za tento E-book. Vřele doporučuji každému. – Petr Jakeš

Skvěle a zase skvěle. Tenhle E-book mi dal hodně a troufám si říct, že mi ukázal cestu k revolučnímu způsobu, jak se dokázat zvednout a dosáhnout již dávno zakonzervovaných cílů. Cítím velký potenciál i výzvu a živě si představuji budoucnost v další takové práci. Moc děkuji za možnost chytit život do svých rukou. – Jirka P.

Otázky a pochybnosti

Je vůbec takový úspěch i pro mě?

Konečné rozhodnutí, jak bude vypadat váš zbytek života ode dne, kdy jste se dobrovolně vzdali svého úspěchu, je jen na vás. Jedno je jisté, řešení z ničeho – cokoliv, zůstane jen báchorkou, pokud neuvěříte ve své schopnosti někým být.

Budu něco prodávat, co když nejsem obchodní typ?

Když pracujete, necháváte jiné prodávat své hodnoty každým splněným zadáním. To, co běžně děláte, je obchodem mezi firmou a vámi. Smyslem pro vaší proměnu, je usilování stát se někým, kdo neodevzdává své hodnoty jen tak pro snahu o přežití. Je na čase si uvědomit, jakou cenu vaše hodnota má a co dovolíte s ní udělat.

Budu hned obchodníkem?

Pokud už nejste, tak ne. Nemůžete být někým jen tak, když vám chybí jakýkoliv základ. Je něco moc důležité, co tomu všemu předchází. Ale vy na to máte, položit svůj základní kámen pro vlastní budoucnost.

Co se stane, když neuspěji hned?

Jestli si myslíte, že úspěch se dostaví hned, varuji vás před podvodnou a trestnou činností. Každý správný úspěch je budován od základu, až po pevný štít budované značky. Je to stejné, jako s tím vybrušovaným diamantem. Jakou cenu chcete mít pro ostatní? Jestli však myslíte vážně váš záměr, nemůžete být ten prohrávající.

Jen výzva k dosažení je jádrem úspěchu

Dosáhněte změny pravidel na pomyslné šachovnici a nezůstaňte jen pěšákem, v první linii, první na řadě, snadno nahraditelným. Nastavte svou strategii pozvěte na své šachové pole působnosti vaše nové zájemce o vaší hodnotu/značku.

BONUS:

Doplňkový PDF soubor: Jak zaměstnat internet, v hodnotě 179,-Kč ZDARMA