Ovládněte svůj osud

s e-bookem 2 – PRO

Proč se práci říká vzdělaní?

Protože tím uvěznili tu největší skupinu lidí na světě. Proto, že vzdělání má často klasifikaci – nepohodlné. Protože mít titul ještě nemusí znamenat TO vzdělání. Proto, že vzdělání dává moc vysvobodit se z područí.

↓↓


„Máte vyšší cenu, než vám ukazují. Jen si jí uvědomit .“

Jmenuji se Bohuslav Kubeš

Když se zamyslím nad tím, kde jsem byl před několika lety a kam jsem schopen dojít dnes, tak vidím dva rozdílné světy.

Čím jste hlouběji, tím tvoříte víc cizí úspěch. Až vám jednou dojde, jako mě, že na dně nemáte kam utéct, musíte začít šplhat nahoru, kde je víc možností. Zažil jsem to sám.

Tím nejdůležitějším, co potřebuje každý, kdo se ocitne v pasti je, najít ukazatele pro vzestup, pro obnovení důstojnosti, pro nové zažehnutí síly osobnosti a osobního růstu. Také vy máte svou cenu, někde hluboko. I vy máte šanci zjistit, jak velkou.

Cennost

Dovedete si představit, jak vypadal diamant, než byl vybroušen, jakou měl cenu před svým opracováním a jakou asi získal svým hotovým tvarem? Zamyslete se, jak cennými jste vy v očích těch, kdo vás zavalí prací a pak mají vyplatit odměnu. Jaký diamant ve vás opravdu je?


Z obsahu e-booku

 • Poznáte, jaké jiné slovo schovávají za vzdělání
 • Výstraha, co pomohla vzniku důležitého vzorce
 • Tvar vzorce vzdělání s proměnnými veličinami
 • Síla osobnosti
 • Pracovní listy
 • Zvukové cvičení v mp3
Shrnutí
 • dostávat práci ještě nemusí znamenat dobré vzdělání
 • když máte představivost, vidíte detailněji svůj plán a cestu k cíli
 • vzorec sám představuje klíč pro zámek k osobní hodnotě ve svém nitru
 • když chcete znát i druhou stranu místa, kde jste teď, uvědomte si tu současnou
 • o jaký výsledek vám jde, do takové třídní vrstvy se můžete dostat
 • můžete jen posílat drobné po proudu řeky peněz nebo čerpat z jejího koryta
 • je to stejné, jako v šachu. Využijte tato pravidla

Čeká na vás také malé veršované uvolnění, ovšem s hlubokým zamyšlením, které dokáže zapnout představivost k identifikaci překážek. Nastavíte svou mysl k označení prvního cíle i těm dalším.

Za kolik můžete e-book získat?

Hodnota obsahu e-booku by mohla být i 1200,-Kč. Ale vím, že je třeba, aby se dostal do rukou, co nejvíce lidem, kteří hledají dostupné řešení. Proto jeho cenu dávám za 375,-Kč nebo 15,-€.

Co o tom napsali jiní?

Skvělý návod, jak se nenechat unášet všedním systémem. Každý může zapracovat na svém vědomí. Co jiní nemají, můžete mít vy. Někdy stačí tak málo k velkému činu. E-book je krásně zpracovaný na to, aby se nejen jednotlivec, ale i celá společnost jako celek mohla posunout o krok dál. Zapojte svou mysl. Tu jedinou máme každý celou pro sebe a v ní je ukrytá obrovská vnitřní síla. Díky za tento E-book. Vřele doporučuji každému. – Petr Jakeš

Skvěle a zase skvěle. Tenhle E-book mi dal hodně a troufám si říct, že mi ukázal cestu k revolučnímu způsobu, jak se dokázat zvednout a dosáhnout již dávno zakonzervovaných cílů. Cítím velký potenciál i výzvu a živě si představuji budoucnost v další takové práci. Moc děkuji za možnost chytit život do svých rukou. – Jiří Procházka

Co obsah e-booku ještě zahrnuje?

PDF: Jak zaměstnat internet

Pracovní listy – Jak najít své zaměření – ZDARMA

+ motivační videa a veršovaná zpracování

+ pm3: – meditační chvilka pohody a cvičení