fbpx

Pandemie – Zákazy i poučení

Situace kolem pandemie ohrožuje celou světovou populaci. Někoho víc, někoho méně. Ale pořád je to o nás s námi. Někomu to něco ukazuje, jinému možná i napoví. Máme možnost se zamyslet nad zákazy a snad v tom uvidět i poučení. Přichází doba přijetí nových opatření, zvyků.

Na obrázku je něco vidět nepřehlédnutelně. Když si ve své mysli převedete ty hrozivé bakterie jako lidi, zaměřte se na ten obrázek v pozitivní rovině.

Otázkou je, co všechno a kam všude smí. Ale taky, jak v tom všem vnímáte a charakterizujete sami sebe. Jakoby najednou vidíte jiný svět.

A konečně, objevujeme možnost domácího vzdělávání se. Bezkontaktně, samostatně, v pohodlí, on-line. Zdravé soupeření ve využití dovedností v této době nasbíraných. Jako studium přenášené rovnou do praxe. Nové objevování, nové zaměření, ale i nový význam a možnosti.

Ale možná to takto někdo není schopen vnímat. Každý jsme jiný a ne všichni můžou vidět v něčem tak strašlivém i příklad k pozitivnímu vidění něčeho velkého, najednou očím přístupného. Pro větší nápovědu sem přidávám odkazy na dva články: Smysl života a Být neustále on-line


Líbil se vám článek? Sdílejte ho na sociálních sítích se svými přáteli a napište svůj komentář níže.

Moje zdraví – můj život

Facebook komentáře

Oslovil vás obsah? Napište svůj komentář.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..