fbpx

Co má společného práce a vydělávání s elektromotorem

co má společného práce a vydělávání s elektromotorem

Už vás někdy napadlo se zamyslet nad příjmovými sférami z hlediska principu elektromotoru? Že by vás nikdy nenapadlo, co má společného práce a vydělávání s elektromotorem? A přesto je to možné. Vždyť všichni dobře víme, že všechno souvisí se vším. Tak proč bychom nemohli najít řešení a připodobnění třeba právě na tomto příkladu?

Když se podíváme na elektromotor, zjistíme, že se skládá ze dvou hlavních částí, z rotoru a statoru. A když si pro názornost roztřídíme obyvatele na příjmové a pracující, asi to nikomu také nepřijde divné. Jen je tady uměle držen jakýsi odstup mezi jednotlivými skupinami. Ostatně stator je také něco jiného, než rotor. Stator udává směr i intenzitu pohybu rotoru, který to následně odpracuje.

Ale teď k tomu, čeho tímto článkem chci docílit.

Příjmová skupina lidí více používá a hromadí peníze, zatímco pracující skupina lidí peníze, jako příděl dostane a odevzdá. Co je hybnou silou pracujících, aby chodili do práce? Asi každý bez přemýšlení odpoví, že peníze. To je ta energie, která udává do pohybu pracující a motivuje k novému výkonu, aby byli schopní nějak vyjít s penězi a zaplatit pohledávky.

To je rotor. Tato část elektromotoru se otáčí a vykonává požadovanou práci. Pracující, jako rotor dostávají impuls k práci a odměnu za ní ve formě mzdy, tedy přídělu peněz. Díky odstředivé síle se příjem peněz tady mění na výdaj. Tak, jako pracující dostanou příděl peněz, který je brzy odevzdán, pro potřebu přežít. Nemusí to být tak drsné u každého, je to jen připodobnění k odstředivé síle otáčení rotoru vlivem zdroje energie – proudu.

Naopak stator pasivně sbírá odměny za vykonanou práci. Bankovní i nebankovní instituce, jako výdělečná skupina lidí používá trochu peněz, aby pracující podali požadovaný výkon a investované peníze se zase sypou a sypou zpátky. Proč to asi tak je? Mimochodem, uvědomili jste si někdy, že zdroj energie pro elektromotor vede do statoru? To je přesně ten případ, kdy ty největší peníze nedostane pracující.

To je důvod, proč si mohu dovolit tvrdit, že kdo hledá peníze, najde způsob, jak je získat a kdo hledá práci, najde způsob, jak ji dostat.

A ještě něco na úplný závěr.

Jestlipak víte, co se může stát, ubere-li se aspoň jedna fáze přívodu energie do elektromotoru? Může dojít k jeho spálení vynutí a kompletnímu vyřazení. Takže, co se asi může potom stát, jestliže vedení firmy začne ubírat odměnu za práci, to si určitě už domyslíte sami.

A jaký druh příjmu a vzdělání je pro Vás ten důležitější teď??? Jak bezpečné je dávat jiným dostatečný prostor k těžbě z vašeho úsilí? Jak dokázat změnit svůj život a nebýt pouze pracovním nástrojem, je zadání pro získání skutečné svobody.

Ještě existuje další článek s názvem: Spalovací motor to umí také. Je tam krásně vyjádřen poměr mezi jeho částmi, jako běh celého komplexu. Ale ten už najdete jen v placeném členství pro přípravu vašeho Bohatého roku.

Co byste měli vědět, než uděláte nějaký zásadní krok na cestě ke svým cílům, kterou nemáte ještě dobře zmapovanou? To můžete zjistit v e-booku zdarma.


Líbil se vám článek? Sdílejte ho na sociálních sítích se svými přáteli a napište svůj komentář níže.

3 druhy zdraví v harmonii baví

Facebook komentáře

Oslovil vás obsah? Napište svůj komentář.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..