fbpx

Čtvero ročních období

Čtvero ročních období

Čtvero ročních období je znakem pravidelného putování slunce mezi obratníky Kozoroha a Raka. Podle oddálení nebo přiblížení slunce k naší polokouli zažíváme chlad nebo teplo.

Kdybych to směl převést na finanční podobu, na kterém obratníku by bylo slunce podle pocitu běžně pracujících?

Zamyslete se, jestli tato jednotlivá roční období nemají nějakou spojitost i s vámi. Dovolíte prožívat tento koloběh opakovaně, jako zapečetěné pravidlo?

Jaro:
Vnímáte ten nádech něčeho nového, co vám dává naději a proto zaberete ze všech sil, abyste z toho také měli potom užitek.

Léto:
Vidíte úrodu, která však nepatří vám, ale aby se neřeklo, dostanete aspoň něco s pohrdavým šklebem a nemístnou poznámkou.

Podzim:
Urovnáváte a hrabete, připravujete na příští sezónu. Jenže na panském, na cizí hromadu. A ještě si vás pohlídají, když se vám zanáší hrábě. To odevzdáte také.

Zima:
Zamrzli jste na stejném bodě, jako minule. Ale nemůžete se dočkat na nový koloběh.

Poznali jste o jaké periodické opakování se jedná? 12x za rok ve formě odváděné práce, odměny za ní a následného zůstatku na účtě do dalšího výplatního termínu. Toužíte-li po změně, nenechte znova jiné rozhodovat o vás (bez vás).

Pro vlastní léto si dovolte zasít pro sebe na jaře. Důležitým nástrojem k získání zpět vaší osobní hodnoty je dosahování. Toužíte po tom i vy? Zjistěte víc s e-bookem zdarma.


Líbil se vám článek? Sdílejte ho na sociálních sítích se svými přáteli a napište svůj komentář níže.

Moje zdraví – můj život


Facebook komentáře

Oslovil vás obsah? Napište svůj komentář.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..