fbpx

Sen, touha a sebevědomí

Víte, jak pracuje sen, touha a sebevědomí? Určitě jste hrdí, když dáváte gól ve sportu, nebo zahrajete skvěle skladbu na hudební nástroj, apod. To vám dává jistotu a zvyšuje sebevědomí, posunout se o krok výš na další úroveň, než jste teď. Náš vnitřní hlas nám dokáže pomoci, ale my ho často nevnímáme nebo ze strachu ignorujeme. Jak poznat, kdy ten hlas poslechnout? To stojí za hlubší zamyšlení.

Už jste někdy něco chtěli tak, že jste za tím šli, stůj co stůj? Váš vnitřní hlas vás motivoval k akci. Vaše přání bylo tak obrovské, že se nakonec vyplnilo. Poučení proto je: „Neposlouchejte ty, kteří vás odrazují a jděte vytrvale za svým cílem.“ Ano, na cestě za cílem může být překážka, ale to je v pořádku. To je daň, kterou musíme zaplatit, abychom si zasloužili výsledek. Když to překonáme a poučíme se z nezdarů a chyb, budeme zase o krok napřed, před těmi, kdo čekají, že se s pláčem vrátíme mezi poražené.

I v nově vzniklém kráteru se brzy začne objevovat nová tráva a nové možnosti pro život. Každý z nás jsme jedinečná bytost, která má vlastní kouzlo i dar. A jen my sami můžeme určit, jakým podmínkám se poddáme a dovolíme zasahovat do našeho života.

I vy to máte

Vzpomínáte si na pohádku Čaroděj ze země Oz? Vzpomínáte si, jak šli Dorotka, Strašák, Plecháč a Lev spolu k čarodějovi Oz? Dorotka se chtěla vrátit domů, Strašák chtěl získat mozek, Plecháč srdce a Lev odvahu. Když však nakonec přišli k čarodějovi, dozvěděli se, že to nemusí chtít získat. Protože všichni to vždycky měli. To samé platí pro nás. Vždycky jsme to měli a stále máme. Máme mozek, srdce i odvahu. Záleží pouze na tom, jak to uchopíme a využijeme pro sebe.

Vraťte si neohroženost. Využijte k tomu e-book zdarma. Jak bezpečné je dávat jiným dostatečný prostor k těžbě z vašeho úsilí?


Líbil se vám článek? Sdílejte ho na sociálních sítích se svými přáteli a napište svůj komentář níže.

Moje zdraví – můj život

Facebook komentáře

Oslovil vás obsah? Napište svůj komentář.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..