fbpx

Toužíte být zaměstnaní?

toužíte být zaměstnaní

Toužíte být zaměstnaní? Asi se rozpálíte doběla a vynadáte mi. Přesto je tady jeden rozdíl ve smyslu, být zaměstnán. Už vám svítá? Mít radost z toho, že naplňujete cizí kasu, ze které trochu ukápne, není to pravé.

Ale, co když se zaměstnáte něčím, co vás baví, naplňuje a má to hodnotu vyšší? Například, zahrádka vám dá plody podle toho, jak jste se předtím starali o plodiny. Ale ta zahrádka je přece vaše.

Jenže zaměstnání už není vaše zahrádka. Tam plody sklízí někdo jiný. V zaměstnání jste však tím, co na zahrádce pro vás je nářadím. Tam s ním zacházíte podle toho, na co je určené. Ne tak jako v zaměstnání, kde jednou děláte to a příště zase tohle.

Zaměstnání a zdraví

Všimli jste si za tu řádku let, když jste někdy byli nemocní, kdy se vám náhle ulevilo? A mohlo to být třeba jen přechodně na nějakou dobu. Bylo to právě v té chvíli, kdy jste se něčím zabavili. Jednoduše jste zaměstnali svou mysl něčím, co vás vtáhlo a mělo to pro vás nějaký význam. Zkrátka jste přestali myslet na to, jak je vám zle a nepřekáželi tělu v jeho procesu uzdravování.

Takové zdravé zaměstnání nese plody hlavně vám. V lepším případě, když jen zadáváte úkoly a vše ostatní pracuje pro vás. Je jen otázkou, co jste ochotni dělat nebo nechat udělat za vás. A zdraví, jako symbol bohatství, je znamením toho, jak chodíte vzpřímeně (fyzicky i mentálně). Možná už tušíte kde se rodí to kouzlo práce pro cenné zaměstnání. Jak teď toužíte být zaměstnaní? Zjistěte víc s e-bookem zdarma.


Líbil se vám článek? Sdílejte ho na sociálních sítích se svými přáteli a napište svůj komentář níže.

Moje zdraví – můj život

Facebook komentáře

Oslovil vás obsah? Napište svůj komentář.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..