fbpx

VzkříšeníSymbol nebo vzor

Věříte na vzkříšení Ježíše Krista, jeho zmrtvýchvstání? A nebo je to tak dávno, že to ani není pravda a v mnoha očích je to jenom taková směšná pohádka, anebo dokonce holý nesmysl a zbytečné oblbování nějakou vírou?

Byl to Velký pátek, kdy byl Ježíš Kristus ukřižován, probodnut kopím a tím zabit. Ale třetího dne po ukřižování byl vyvolen k věčnému životu po boku Boha stvořitele světa. Věčná sláva jemu. Připomínání si těchto událostí je součástí svátků Velikonočních.

Co na tom ale chci tady ukázat?

Váš život je hlavně jenom samá práce. Často spojená s nespokojeností a trvale nekonečných povinností, v pocitovém významu uvíznutí, nebo zkrocení. Co bylo napsáno nad vstupní branou nacistických pracovních táborů, je skrytě zachovalým plánem pro zaměstnance. Vidíte v tom příkladu symbol nebo vzor?

Když vás zaměstnává víc problémů najednou, nemáte možnost ani na odpočinek nebo zotavení. Je to v podstatě peklo na Zemi. Omezované možnosti se mohou také chápat, jako snaha o ukřižování. Jen s tím rozdílem, že vzkříšení má v tomto případě trochu jiný význam.

Vzkříšení zaživa

Když si uvědomujete, že jste vrženi do kotle trvale spalující práce, měli byste si všimnout důležité věci. Vy jste tím, kdo přijímá a vykonává zadané úkoly. Ten někdo to neudělá sám, ale vy sami jste jeho nástrojem na práci.

Ten, kdo práci zadává jiným, si vysloužil symbolické vzkříšení. Sám má víc času na jiné aktivity a může si také víc dovolit. Je na každém, co dovolí sám sobě, co chce umět a jestli chce dosáhnout toho, často tak marně hledaného vzkříšení.

To nejzákladnější k dosažení změny, je uvedeno v e-booku zdarma. To další už je jako vstup do galerie s platnou vstupenkou. Vůle získat takový upgade pro sebe. Dovolíte sami, aby ten význam vzkříšení patřil jiným a byl jen symbolem pro vzpomínku, či prázdnou prosbou nebo vaším dobrým vzorem?


Líbil se vám článek? Sdílejte ho na sociálních sítích se svými přáteli a napište svůj komentář níže.

3 druhy zdraví v harmonii baví

Facebook komentáře

Oslovil vás obsah? Napište svůj komentář.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..