fbpx

Život umí být pes a já budu …

život umí být pes

Každý nový malý človíček vidí ve svých nejbližších oporu a bezpečí. Touží se vyrovnat jejich velikosti a chce být přinejmenším stejně silný. Ještě netuší, že život umí být pes. Postupně získává sílu, aby mohl lézt, pak chodit, aby mohl stále objevovat nové věci. Je to přirozený vývoj každého z nás.

Jako malí jsme často padali a zase jsme byli rychle na nohou.

Teď je to trochu těžší. Je rozdíl, když upadne 5 kg nebo 90 kg čisté váhy. I přes to, se snažíme zase postavit a jít dál. Jsou ale situace, kdy máme pocit, že na nás spadla tuna problémů, ze kterých se nedokážeme vyprostit. Kdyby na nás skutečně spadla menší váha, nemusíme to přežít. Ale problémy mají váhu hlavně duševní, málokdy fyzickou. Proto jsme stále mezi živými a máme možnost se tomu postavit.

Je mnoho problémů, které prostě sami nevyřešíme, ať se snažíme sebevíc. V takových případech vyhledáváme pomoc. Ale i ten odborník PROFESIONÁL nám může pomoci k ještě většímu problému. Je mnoho případů, kdy člověk ztratil všechno. Ano, uznávám, že to není dobré a už vůbec ne, že takový odborník má stále svou živnost. Na druhou stranu bych vás rád zdánlivě přivedl na stranu toho odborníka.
I když vám potom ublížil, vy jste šli vědomě za ním s nadějí, že vám poskytne kvalitní služby a zbaví vás těžkostí. Co tím chci naznačit?

On vás nehledal, vy jste hledali jeho.

Cítíte tu mocnou sílu, která vám otevírá nové dveře k úspěchu? Nikdo nechce, abyste byli stejní, jako ten, kdo vám ublížil.

To by ostatně byla špatná cesta. Jde o to, umět využít nástrojů, díky kterým jste VY přišli za tím odborníkem.

Snad už máte představu, jakou nápovědu vám dávám a čeho tím můžete sami dosáhnout. Zjistěte víc s e-bookem zdarma. Jak bezpečné je dávat jiným dostatečný prostor k těžbě z vašeho úsilí?


Líbil se vám článek? Sdílejte ho na sociálních sítích se svými přáteli a napište svůj komentář níže.

Moje zdraví – můj život

Facebook komentáře

Oslovil vás obsah? Napište svůj komentář.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..