Jak zacházet se sny?

Jak zacházet se sny

Tak, polovinu prvního měsíce v roce máme za sebou a u někoho padlo první porušení novoročních předsevzetí. Vždyť ony ty sny se přeci jenom neplní, snít je na nic. Říkáte si něco takového? Teď víte, kam vás to zavedlo. Pro získání svého PROČ poznejte, jak zacházet se sny.

Jenomže ty sny jsou nabídkou z nitra každého z nás pro naplnění svých přání a tužeb. Proč se nám najednou objeví popud k něčemu, co je pro nás fantastická věc a pak zmizí? Je to, jako když jdete v lese kolem velkého a zdravého hřibu, nebo bedly. Jenže jste v lese kvůli něčemu jinému a na houby není zrovna čas, i kdybyste na ně měli sebevětší chuť.

Jednoduše je minete, necháte je za sebou a pak zapomenete, kde to místo bylo, abyste si pro ně došli později. Většinou je to tak, že ty houby najde někdo jiný po vás a vy už jen utřete nos. Často je to i tak, že si je vezme někdo, kdo jde s vámi splnit společné poslání. A to vám začne vrtat hlavou, proč jste ty houby nechali být.

Právě tak je to i se sny

Už se vám někdy stalo, že jste narazili na něco, co je vám hodně povědomé? Někdo jiný uskutečnil váš sen. Možná to nevypadá přesně podle vašich představ, ale jinak víte bezpečně, že tohle vám kdysi blesklo hlavou.

Často slyším od lidí, se kterými přijdu do styku, že se jim zdál naprostý nesmysl. Z pohledu člověka, který jen pracuje, aby nějak (pře)žil – ANO. Ale i ten sebevětší nesmysl nese v sobě nějaký kód toho, po čem toužíte. A když to zarezonuje s tím, co skutečně chcete, nenechte to jen tak zmizet. Může to být první (nebo několikerá) meta, které musíte dosáhnout, abyste mohli pokračovat dál na cestě za touhou splnit si svůj velký sen.

Splnění snu znamená úspěšně zdolanou cestu přes všechny překážky do jejího cíle. Je však důležité mít jasno, co ten cíl představuje a kdo se raduje nejvíc z naplnění snu. Jak bezpečné je dávat jiným dostatečný prostor k těžbě z vašeho úsilí? Najděte své PROČ v e-booku níže.


Někomu stačí najít si práci, zatímco jiný hledá způsoby, jak vydělávat. Ačkoliv se to zdá být stejné, není to totéž. Určete, co stačí vám.

←→

Navštivte BLOG, kde najdete další motivační články.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho na sociálních sítích se svými přáteli a napište něco zde.

Facebook komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.