Moment, kdy slyším víc sám sebe

Moment, kdy slyším víc sám sebe

Patříte k lidem, kteří nepotřebují nic hledat, když mají takzvaně všechno? Když náhodou přijde velký problém, ať osobní nebo ten světový, je to moment, kdy slyším víc sám sebe. Takovou zkušenost nemá každý. Systém naučil lidi být závislými na svém zaměstnavateli. Ale když zaměstnavatel přijde o odbyt svého sortimentu, co chcete očekávat?

Tak jako vám vadí zdražování a následná finanční nedostupnost oblíbených potravin, i zákazníci firem přestávají kupovat dříve odebírané zboží. Zastaví se tok peněz a tím i ekonomika státu. Krize vzniká tam, kde se někdo snaží udržet si svůj vysoký a luxusní standard i přes mrtvoly.

Jak se stane, že jste něčí oběť

Naznačeno to je už výše. Člověk se stal nějakou formou vězně jiného člověka. Nejlépe se to pochopí na extrémním příkladě. Vžijte se do situace otroka, co smí znát a co musí dělat. Můžete si pustit film s touto tématikou, abyste se vcítili do života postav ve filmu. A pak je tady ještě jedna otázka. Co umí otrokář a co z toho otrokům řekne?

Teď se vžijte do svých (bývalých) kolegů v práci. Co se změnilo? Jak prožíváte chození do práce vy sami? Systém, který funguje, je podle nějakého vzoru. Někdo postaví ohradu a žije mimo ní a jiní musí být v té ohradě limitovaní.

Cesta ven

Každá krize posílá někoho na dno. Co si říkáte v takových chvílích? Vzpomeňte si, kam vás to tlačí a co chcete udělat. Jít do banky pro půjčku? Dostanete se do další ohrádky někoho. Ale život v ohradě vás netěší.

Na této planetě je každá bytost nastavená na chtění. A to chtění je často tak velké, že lidi i zvířata jsou ochotní obětovat všechno, aby měli to, co vidí, ale nejde si to volně vzít. Jako lovci vynalézají různé pasti, tak i lidi připravují jiným lidem nepěkné chvíle, nebo i Peklo.

Je tady ale jedna pozoruhodnost. Pro někoho paradox. Ty největší poklady jsou vždycky na dně. V době krize se vždycky někomu změní život. Ale kde je ten klíč? Mám pro vás připravené video. Ale má to háček. Důležitá je vaše investice. Ještě jsem nezažil, že by bohatství spadlo samo do klína. Tady se ukáže, co jste ochotní dál snášet nebo pro sebe získat navíc.

Ty největší poklady jsou vždycky na dně.

Video jen za cenu oblíbeného časopisu, který potom vyhodíte, ale nikam vás neposune.

Video si můžete pustit po vyplnění objednávkového formuláře, vámi vybraného tlačítka.

1 Comment

Oslovil vás obsah? Napište svůj komentář.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..