Úspěch přináší bohatství

Úspěch přináší bohatství

Toužíte mít úspěch, nebo máte strach nějaký úspěch mít? Úspěch v lásce, ve sportu, v hraní na hudební nástroj. Tohle se snáze připouští, než mít úspěch v bohatství. Ale přitom takový sex appeal – mužnost / ženskost – to je taky druh bohatství.

Poznáte slovo, jaké jsem nahradil?

Jó, to bývaly časy. Tenkrát se peníze ke mě jen hrnuly a já si mohl vybírat. Každou minci jsem si pořádně osahal a jak se pěkně točily. Přicházely, odcházely a já se cítil být nejbohatším na světě. Každá mince, která se o mě otřela byla spokojená. Ale dnes se to už změnilo. Teď musím bojovat o každou minci, abych vůbec mohl nějak žít. Takový pocit, že už přichází konec.

Poznáváte v tom podobnost?

V úspěchu nejde o to, že bychom stárli. Ten úspěch se vyvíjí a mění se jeho hodnoty. Každý úspěch přináší bohatství, ať jde o lásku, nějaké odlišení od ostatních, výjimečnost, talent. Ale taky vzdání se všeho. To je taky úspěch, nic nechtít a tím pádem nic nemít. Je to pohodlné, jenomže pouze do doby, kdy začínáte mít hlad.

Hlad ještě neznamená sobectví. Ukojit hlad nasycením je symbolizováno nějakým bohatstvím. Tím, že si můžu dovolit nebýt hlady s sebou nese i schopnost to opakovat pořád dokola. A tím pádem mít sílu pomoct dalším. Tady by bylo sobectví v tom, že chcete mít všechno jen pro sebe. Nemocný neuzdraví nemocného. Ale uzdraví se hladovou touhou nebýt nemocný. Jen tak můžeme být schopni uzdravovat ostatní.

Toužíte potkávat nemocné lidi? Můžete se od nich nakazit a být zpátky, kde jste byli před uzdravením. Ale taky můžete nemocným pomoct přestat být nemocní. Každý jsme jedinečná bytost, která má jedinečnou cenu. Využijte své jedinečnosti. Najděte její hodnotu a pomozte dalším, kteří hledají řešení. Objevte svůj úspěch a dejte ochutnat z vašeho bohatství, aby se vám vrátilo v jiné formě, té universální. Aktivujte svůj úspěch pomocí e-booku zdarma.


Líbil se vám článek? Sdílejte ho na sociálních sítích se svými přáteli a napište svůj komentář níže.

1 Comment

Oslovil vás obsah? Napište svůj komentář.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..