O mně

Vím, o co jde a znám vaše pocity, když:

  • ráno zazvoní budík
  • práce není zajíc a moc ráda si na vás počká
  • máte dělat za tři, ale spíš poděkují, než vás odmění
  • chcete žít na pevném základu, ale půjčky vám berou i ten základ
  • když vás učili mít práci a vydělané peníze vám ještě závidí

PROČ?


Jmenuji se Bohuslav Kubeš. Jsem stejně zranitelný bez výjimky, jako každý jiný. Ale jedna věc mě hodně zasáhla. A právě ten velký zásah spustil proces proměny.

Proto teď můžu o sobě říct, že:

  • Transformuji mysl
  • Zvedám hodnotu osobnosti
  • Odkrývám klíč k volnosti

Ale nejdřív od začátku

Ve škole jsem byl průměrným žákem a vyučen jsem jako zámečník. Jak už to tak bývá, tímto oborem byl provázen celý můj život při potřebách hledat si nějakou práci. Jaká je však cena člověka pod 8. hodinovým tlakem a stresem, znáte možná sami dobře. A proto je teď ze mě někdo jiný. Proběhla u mě transformace – adaptace.

Stručně popíšu svůj příběh. Prošel jsem si svým dnem. Dospělo to až do osobního bankrotu, protože jsem neměl ani na chleba. Dluhová spirála vznikla odevzdáním se do pohádky o snadných penězích bankovních institucí a nárokovostí, dnes už bývalé manželky.

Věř a víra tvá tě vyléčí

Boží záměr byl takový, že když jsem byl tak dobře „sjetej“ 🙂 po finanční spirále do dluhové PROpasti, viděl jsem z té hloubky aspoň kousek nebe. To není posměšek od Boha, ale ukázání směru. Z té hloubky se musím nějak dostat ven. Osobní bankrot byl hozený záchranný kruh. A když musíte oželet i třináctý plat a žít jen z minima, které je stanovené pravidly, i slza ukápla. Ale pomohlo mi to splatil dluh dřív o 1,5 roku, než stanovených 5 let.

Navzdory všemu ta insolvence (osobní bankrot) mi ukázala, že něco není v pořádku. Během toho procesu jsem se začal zajímat o finanční vzdělání. Došlo mi, že „vzdělání – PRACUJÍCÍ“ není vzděláním. Možná to ještě nechápete, ale pracovat můžete i za hrst rýže na den. Takový obrázek si připomínejte, až vám zase zdraží v obchodě jídlo, ale mzdu se budou snažit ořezat o další kousek.

Nová volba

V té největší osobní krizi jsem se učil, dokonce i z toho, co vnímám, cítím a svírá mě. A hledal jsem způsob, jak se smět zvednout a už nepadat do pastí. Světe div se, uviděl jsem to, co jiným nahání strach. Příležitost k úspěchu. Už ho nechci jen odevzdávat do cizích rukou. Úspěch je přece i pro mě a každému, kdo opravdu chce zažívat úspěch a neschová se před ním někam, kde mu určují, co odevzdá a jak mu naloží na hřbet.

Stav mysli je to, co nám brání nebo umožní učinit změny v průběhu života. Můžete tady cítit změnu a posunutí se na další stupeň s novými možnostmi. Takové možnosti jsem začal přijímat. Vím, o co se opřít a co je skutečně důležité pro růst osobnosti i ten finanční. Pomůžu vám uvidět tu cestu, která vede až k cíli. Pro osvojení si takových znalostí je nutný jen malý zlomek toho, co musíte trávit v zaměstnání, kde vytváříte cizí hodnoty a o dovolenou se žádá, jako o čas jiných.


Motto:

Nejsem silný proto, abych zvedal těžká břemena, ale abych
se dokázal zvednout v těžkých chvílích a odrazil se ode dna.


Už jste si v zaměstnání tolikrát řekli, že tohle dál nejde snášet? Poznejte, jak se vyprostit z obklíčení, nebo zahnání do kouta. Teprve tady stoupá vaše cena a síla přemoci ten celoživotní pracovní zápřah. Začněte nejprve v klídku a bezpečí svého soukromí bourat určované limity. 10 zaměření na váš nový re-start, to je e-book zdarma pro vaše úspěšné vykročení k lepším zítřkům.


Ještě nemáte e-book ? Je důležitou pomůckou pro

Moje doporučení dál: PŘIPRAVTE SI BOHATÝ ROK. Mějte trvalý přístup do neveřejného obsahu členské sekce a připravte se dobře uchopit způsob, jak ostatním nabídnout vaší jedinečnost. Zhmotněte svůj sen o vyšší životní úrovni. Každý splněný sen otevírá cestu ke snům o třídu výš.