fbpx

Vím, o co jde a znám vaše pocity, když:

  • ráno zazvoní budík
  • práce není zajíc a moc ráda si na vás počká
  • máte dělat za tři, ale spíš poděkují, než vás odmění
  • chcete žít na pevném základu, ale půjčky vám berou i ten základ
  • když vás učili mít práci a vydělané peníze vám ještě závidí

PROČ?


Jmenuji se Bohuslav Kubeš. Jsem stejně zranitelný bez výjimky, jako každý jiný. Ale jedna věc mě hodně zasáhla. A právě ten velký zásah spustil proces proměny.

Proto teď můžu o sobě říct, že:

  • Transformuji mysl
  • Zvedám hodnotu osobnosti
  • Odkrývám klíč k volnosti

Ale nejdřív od začátku

Ve škole jsem byl průměrným žákem a vyučen jsem jako zámečník. Jak už to tak bývá, tímto oborem byl provázen celý můj život při potřebách hledat si nějakou práci. Ještě pořád jsem zaměstnancem a vidím ten přístup. Jaká je však cena člověka pod 8. hodinovým tlakem a stresem, znáte možná sami dobře. A proto je teď ze mě ještě někdo jiný. Proběhla u mě transformace – adaptace.

Stručně popíšu svůj příběh. Prošel jsem si svým dnem. Dospělo to až do osobního bankrotu, protože jsem neměl ani na chleba. Dluhová spirála vznikla odevzdáním se do pohádky o snadných penězích bankovních institucí a nárokovostí, dnes už bývalé manželky.

Věř a víra tvá tě vyléčí

Boží záměr byl takový, že když jsem byl tak dobře „sjetej“ 🙂 po finanční spirále do dluhové PROpasti, viděl jsem z té hloubky aspoň kousek nebe. To není posměšek od Boha, ale ukázání směru. Z té hloubky se musím nějak dostat ven. Osobní bankrot byl hozený záchranný kruh. A když musíte oželet i třináctý plat a žít jen z minima, které je stanovené pravidly, i slza ukápla. Ale pomohlo mi to splatil dluh dřív o 1,5 roku, než stanovených 5 let.

Navzdory všemu ta insolvence (osobní bankrot) mi ukázala, že něco není v pořádku. Během toho procesu jsem se začal zajímat o finanční vzdělání. Došlo mi, že „vzdělání – PRACUJÍCÍ“ není vzděláním. Možná to ještě nechápete, ale pracovat můžete i za hrst rýže na den. Takový obrázek si připomínejte, až vám zase zdraží v obchodě jídlo, ale mzdu se budou snažit ořezat o kousek víc.

Nová volba

V té největší osobní krizi jsem se učil, dokonce i z toho, co vnímám, cítím a svírá mě. A hledal jsem způsob, jak se smět zvednout a už nepadat do pastí. Světe div se, uviděl jsem to, co jiným nahání strach. Příležitost k úspěchu. Už ho nechci jen odevzdávat do cizích rukou. Patří mi taky. A každému, kdo opravdu chce zažívat úspěch a neschová se před ním zase tam, kde mu určují, co odevzdá a co mu nechají.

Stav mysli je to, co nám brání nebo umožní učinit změny v průběhu života. Můžete tady cítit změnu a posunutí se na další stupeň s novými možnostmi. Takové možnosti jsem začal přijímat a dnes si dovoluji se dělit na dvě osoby. Jedna je ta, která ještě pracuje. Ta druhá je víceméně virtuální. Je to můj nový koníček a (zatím) vedlejší zdroj příjmu. Každodenní shon a stres už je pryč. Vím, o co se opřít a co je skutečně důležité pro růst osobnosti i ten finanční. Pomůžu vám uvidět příležitost a nepustit jí. Jen malý zlomek času z vašeho života si dovolte pro to najít.

Příklad

Dokážete si představit příběh zlomené větve, unášené a strhávané proudem? Dokud jste jako ona, budete ovlivňováni a lámáni dál. Můžou vás vylovit a vytáhnout na břeh, jen aby vás pak hodili do ohně. A nebo se dostanete až do moře, kde ztěžknete pod tíhou řas a nikdo si vám nevšimne.

Jestli vám pracuje dobře pud sebezáchovy a nejste tou zlomenou větví, která čeká, jak to dopadne, zapustíte nový kořen. Tak ovlivníte zdánlivě neovlivnitelné a získáte novou šanci. Využijte jí. To není sobectví, ale poučení se a posílení, s nadějí pro ostatní.


Motto:

Nejsem silný proto, abych zvedal těžká břemena, ale abych
se dokázal zvednout v těžkých chvílích a odrazil se ode dna.


Už jste si v zaměstnání tolikrát řekli, že tohle dál nejde snášet? Poznejte, jak se vyprostit z obklíčení, nebo zahnání do kouta. Teprve tady stoupá vaše cena i síla to přemoct. Začněte nejprve v klídku a bezpečí svého soukromí bourat určované limity. 10 zaměření na váš nový re-start, to je e-book zdarma pro vaše úspěšné vykročení k lepším zítřkům.


Chcete-li lepší informace, než jsou v e-booku zdarma? Vyberte si v části PRODUKTY.

Moje doporučení: PŘIPRAVTE SI BOHATÝ ROK. Zjistěte, co všechno je obsaženo v členské sekci připraveno vám ukázat, kde vidět své hodnoty a jak začít tvořit vlastní úspěch.