fbpx

Vím, o co jde a znám vaše pocity, když:

  • ráno zazvoní budík
  • práce není zajíc a moc ráda si na vás počká
  • máte dělat za tři, ale spíš poděkují, než vás odmění
  • chcete žít na pevném základu, ale půjčky vám berou i ten základ
  • když vás učili mít práci a vydělané peníze vám ještě závidí

PROČ?


Jmenuji se Bohuslav Kubeš. Jsem stejně zranitelný bez výjimky, jako každý jiný. Ale jedna věc mě hodně zasáhla. A právě ten velký zásah spustil proces proměny.

Proto teď můžu o sobě říct, že:

  • Transformuji mysl
  • Zvedám hodnotu osobnosti
  • Odkrývám klíč k volnosti

Ale nejdřív od začátku

Ve škole jsem byl průměrným žákem a vyučen jsem jako zámečník. Jak už to tak bývá, tímto oborem byl provázen celý můj život při potřebách hledat si nějakou práci. Ještě pořád jsem zaměstnancem. Jaká je však cena člověka pod 8. hodinovým tlakem a stresem, znáte možná sami dobře. A proto se ze mě stává ještě někdo jiný. I u mě proběhla transformace – adaptace.

Stručně popíšu svůj příběh. Prošel jsem si svým dnem. Dospělo to až do osobního bankrotu, protože jsem neměl ani na chleba. Dluhová spirála vznikla odevzdáním se do pohádky o snadných penězích bankovních institucí a nárokovostí, dnes už bývalé manželky.

Věř a víra tvá tě vyléčí

Boží záměr byl takový, že když jsem byl tak dobře „sjetej“ 🙂 do finanční propasti, viděl jsem z té hloubky aspoň kousek nebe. To není posměšek od Boha, ale ukázání směru. Z té hloubky se musím nějak dostat ven. Osobní bankrot byl hozený záchranný kruh. A když musíte oželet i třináctý plat a žít jen z minima, které je stanovené pravidly, i slza ukápla. Ale pomohlo mi to splatil dluh dřív o 1,5 roku, než stanovených 5 let.

Navzdory všemu ta insolvence (osobní bankrot) mi ukázala, že něco není v pořádku. Během toho procesu jsem se začal zajímat o finanční vzdělání. Došlo mi, že „vzdělání – PRACUJÍCÍ“ není vzděláním. Možná to ještě nechápete, ale pracovat můžete i za hrst rýže na den. Takový obrázek si připomínejte, až vám zase zdraží v obchodě jídlo, ale mzdu se budou snažit ořezat o kousek víc.

Nová volba

V té největší osobní krizi jsem se učil, dokonce i z toho, co vnímám, cítím a svírá mě. A hledal jsem způsob, jak se smět zvednout a už nepadat do pastí. Světe div se, uviděl jsem to, co jiným nahání strach. Příležitost k úspěchu. Už ho nechci jen odevzdávat do cizích rukou. Patří mi taky. A každému, kdo opravdu chce zažívat úspěch a neschová se před ním zase tam, kde mu určují, co odevzdá a co mu nechají.

Stav mysli je to, co nám brání nebo umožní učinit změny v průběhu života. Můžete tady cítit změnu a posunutí se na další stupeň s novými možnostmi. Takové možnosti jsem začal přijímat a dnes si dovoluji se dělit na dvě osoby. Jedna je ta, která ještě pracuje. Ta druhá je víceméně virtuální. Je to můj nový koníček a (zatím) vedlejší zdroj příjmu. Každodenní shon a stres už je pryč. Vím, o co se opřít a co je skutečně důležité pro růst osobnosti i ten finanční. Pomůžu vám uvidět příležitost a nepustit jí. Jen malý zlomek času z vašeho života si dovolte najít.

Příklad

Dokážete si představit příběh zlomené větve, unášené a strhávané proudem? Dokud jste jako ona, budete ovlivňováni a lámáni dál. Můžou vás vylovit a vytáhnout na břeh, jen aby vás pak hodili do ohně. A nebo se dostanete až do moře, kde ztěžknete pod tíhou řas a nikdo vám nepomůže.

Jestli vám pracuje dobře pud sebezáchovy a nejste tou zlomenou větví, která čeká, jak to dopadne, zapustíte nový kořen. Tak ovlivníte zdánlivě neovlivnitelné a získáte novou šanci. Využijte jí. To není sobectví, ale poučení se a posílení, s nadějí pro ostatní.


Motto:

Nejsem silný proto, abych zvedal těžká břemena, ale abych
se dokázal zvednout v těžkých chvílích a odrazil se ode dna.


Už jste si v zaměstnání tolikrát řekli, že tohle dál nejde snášet? Poznejte, jak se vyprostit z obklíčení, nebo zahnání do kouta. Teprve tady stoupá vaše cena i síla to přemoct. Začněte nejprve v klídku a bezpečí svého soukromí bourat určované limity. 10 zaměření na váš nový re-start, to je e-book zdarma pro vaše úspěšné vykročení k lepším zítřkům.


Chcete-li lepší informace, než jsou v e-booku zdarma? Vyberte si v části PRODUKTY.

Moje doporučení: PŘIPRAVTE SI BOHATÝ ROK. Zjistěte, co všechno je obsaženo v členské sekci připraveno vám ukázat, kde vidět své hodnoty a jak začít tvořit vlastní úspěch.